Více informací Rozumím

Přejít na obsah | Přejít na navigaci

/images/level_banner/kariera.jpg

Asistentka / recepční

Náplň práce:

  • administrativní agenda (kopírování, skenování, třídění dokumentů)
  • zpracování a evidence příchozí i odchozí pošty
  • sjednávání termínů a organizace schůzek
  • zajišťování služebních cest, zajišťování letenek atd.
  • objednávky zboží a služeb
  • zajištění plynulého chodu recepce (vyřizování telefonických hovorů, přijímání návštěv)

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • základní komunikační znalost AJ
  • samostatnost, spolehlivost
  • milé a pozitivní vystupování, komunikativnost
  • znalost MS Office
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění i pro absolventy bez praxe
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu:

  • nástup od 1. 9. 2018

Místo výkonu práce je sídlo společnosti OTE, a.s.

Kontakt: Naděžda Posledníková