Více informací Rozumím

Přejít na obsah | Přejít na navigaci

/images/level_banner/kariera.jpg

Specialista - emisní povolenky, záruky původu

Specialista – emisní povolenky, záruky původu

Náplň práce:

  • Komunikace s uživateli Rejstříku obchodování s emisními povolenkami a s uživateli Evidence záruk původu v rámci systému OTE
  • Správa smluvních vztahů s uživateli (příprava smluv a dodatků dle vzorů)
  • Zpracování pravidelných agend, požadavků a konzultací s uživateli (Help-Desk odboru)
  • Občasná písemná komunikace s uživateli i v AJ
  • Členství v mezinárodních pracovních skupinách (po zapracování)
  • Tvorba podkladů pro statistické a prezentační potřeby, kontrola zveřejňovaných výsledků
  • Monitoring stability a bezchybné funkčnosti systému
  • Řešení případů výpadku či omezené funkčnosti systému s Vedoucím odboru, spolupráce na řešení s dodavateli systému
  • Spolupráce na rozvoji odboru, testování a ověřování funkčnosti systému

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou (gymnázium, ekonomický nebo technický směr)
  • vysokoškolské vzdělání výhodou, není podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) – minimálně úroveň B1/B2
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • schopnost komunikace a orientace na zákazníka
  • základní přehled IT technologií
  • znalost MS Office (především MS Word a Excel)

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění i pro absolventy bez praxe
  • zaškolení a další zvyšování kvalifikace
  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu:

Ihned, případně dle dohody

Místo výkonu práce je sídlo společnosti OTE, a.s.

Kontakt: Martin Štandera