Více informací Rozumím

Přejít na obsah | Přejít na navigaci

/images/level_banner/kariera.jpg

Specialista Front Office

SPECIALISTA FRONT OFFICE

Náplň práce:

  • Zpracování denních agend, organizování krátkodobých trhů s elektřinou a plynem a evidence údajů o trhu s elektřinou a plynem
  • Dodržování provozních procedur vůči kooperujícím partnerům v rámci propojeného česko-slovensko-maďarsko-rumunského trhu s elektřinou (komunikace v AJ)
  • Členství v mezinárodních pracovních skupinách
  • Monitoring stability a bezchybné funkčnosti systému
  • Řešení případů výpadku či omezené funkčnosti informačního systému OTE s dodavateli systému
  • Komunikace a kontakt s účastníky trhu v oblasti provozních záležitostí
  • Výkon Help–Desku a vypořádání reklamací účastníkům trhu pro odbor Obchod – organizované krátkodobé trhy a registrace dvoustranných smluv
  • Tvorba podkladů pro statistické a prezentační potřeby, kontrola zveřejňovaných výsledků
  • Reporting nestandardních provozních situací Vedoucímu odboru
  • Spolupráce na rozvoji odboru, testování a ověřování funkčnosti systému

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (technický nebo ekonomický směr výhodou, není podmínkou)
  • AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem) – minimálně úroveň B1/B2
  • samostatnost, spolehlivost
  • dobré analytické schopnosti
  • schopnost komunikace a orientace na zákazníka
  • základní přehled IT technologií
  • znalost MS Office (především MS Excel)
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění i pro absolventy bez praxe
  • zaškolení a další zvyšování kvalifikace
  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu:

Ihned, případně dle dohody

Místo výkonu práce je sídlo společnosti OTE, a.s.

Kontakt: Jakub Šrom