Používáme soubory cookies pro správné zobrazení obsahu webu. Setrváním na stránkách vyjadřujete souhlas s naší politikou cookies.
Více informací Rozumím
OTE logo

Přejít na obsah | Přejít na navigaci

/images/level_banner/o-spolecnosti.jpg

Pro partnery

  • 9.3.2016

  OTE dosáhl vynikajícího umístění v rámci průzkumu – používání IT technologií

  OTE, a.s., (OTE) se na základě průzkumu společnosti INVENA stala společností, která aktivně a na vysoké profesionální úrovni využívá nejmodernější digitalizační technologie nejen v rámci svých každodenních činností ale i při naplňování středně a dlouhodobých strategických cílů.

  Toto dotazníkové šetření prokázalo, že společnost OTE tyto technologie každodenně využívá z důvodu zefektivnění svých činností, pro snazší a rychlejší komunikaci se zákazníky a obchodními partnery.

  Podle INVENTY je OTE jedna z nejmodernějších společností, která se používáním těchto digitálních technologií transformovala v digitalizační společnost, která propojuje on-line a off-line svět v jeden plně integrovaný, efektivní a ekonomicky výkonný celek a patří mezi špičky v energetickém prostředí.

  OTE Profil digitální zralosti.docx (296 KB)
  OTE Profil digitální zralosti II.docx (1,02 MB)

  • 25.2.2016

  OTE se stal partnerem již 14. ročníku soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace 2015. Tuto soutěž v listopadu 2015 vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo životního prostředí a ministerstvo pro místní rozvoj za účelem podpory činností vedoucích k úsporám energie, zvýšení energetické efektivnosti u konečného spotřebitele a využívání obnovitelných zdrojů energie. Pořadatelem je společnost TOP EXPO, více informací získáte na webových stránkách - http://www.top-expo.cz/ceep-2015/