Pro registrované účastníky a výrobce POZE: Portál CS OTE Sandbox EN

Specialista odboru POZE

Specialista odboru Správa podporovaných zdrojů energie

Náplň práce:

  • obsluha centra datových služeb OTE (příjem a administrace dat)
  • poskytování podpory uživatelům centrálního systému OTE (výrobcům elektřiny a tepla)
  • administrace obchodních a úředních písemností
  • spolupráce na rozvoji centrálního systému OTE

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • vysokoškolské vzdělání výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • samostatnost, spolehlivost
  • schopnost komunikace a orientace na zákazníka
  • znalost MS Office (MS Word a Excel), znalost prostředí SAP výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění v sektoru energetiky
  • přátelský kolektiv
  • zaškolení a další zvyšování kvalifikace
  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecké výhody

Termín nástupu možný ihned.

Místo výkonu práce je Praha - sídlo společnosti OTE, a.s.
Jedná se o práci na plný pracovní úvazek.

V případě Vašeho zájmu zasílejte nabídky ve formě strukturovaného životopisu na adresu: vjahoda@ote-cr.cz