Pro registrované účastníky a výrobce POZE: Portál CS OTE Sandbox EN

Specialista odboru Obchod

Náplň práce:

  • Organizace platforem krátkodobých trhů s elektřinou a plynem
  • Evidence a analýza dat o trhu s elektřinou a plynem
  • Spolupráce v mezinárodních pracovních skupinách, pracovní jednání s burzami a přenosovými soustavami jiných zemí EU v rámci propojeného evropského trhu s elektřinou
  • Monitoring funkčnosti systému
  • Komunikace a kontakt s účastníky trhu a IT podporou v rámci provozu systému OTE
  • Tvorba podkladů pro statistické a prezentační potřeby, kontrola zveřejňovaných výsledků
  • Spolupráce na rozvoji systému OTE

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (technický nebo ekonomický směr výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni (slovem a písmem)
  • samostatnost, spolehlivost
  • dobré analytické schopnosti
  • schopnost komunikace a orientace na zákazníka
  • základní přehled IT technologií
  • znalost MS Office (především MS Excel)

Nabízíme:

  • být součástí rozvíjejícího se světa udržitelné energie
  • přátelské vnitrofiremní prostředí
  • perspektivní uplatnění i pro absolventy bez praxe
  • zaškolení a další zvyšování kvalifikace
  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecké výhody (např. možnost Multisport karty; 5 týdnů dovolené; příspěvek na penzijní připojištění)

Předpokládaný termín nástupu:

  • Ihned, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce je sídlo společnosti OTE, a.s.
  • Částečně směnný provoz
  • Kontakt: Jakub Šrom, jsrom@ote-cr.cz