Pro registrované účastníky a výrobce POZE: Portál CS OTE EN
Sandbox 15min sandbox

Novinky roku 2020

  • 2.7.2020

Vážení výrobci,

informujeme Vás, že je možné využívat pro přístup do systému OTE kvalifikovaný certifikát s platností po dobu tří let (víceletý certifikát).

  • 4.5.2020

„S ohledem na krátkou kalendářní lhůtu pro zadání měsíčních výkazů o vyrobené elektřině, v souvislosti s předávanými daty od provozovatelů distribučních společností za měsíc duben, je tato lhůta výjimečně prodloužena do 12. května včetně.“

  • 30.4.2020

Vážení výrobci,

z důvodu zvyšování kvality našich služeb a zajištění vyšší spolehlivosti telefonického spojení operátor trhu s platností od 1. května 2020 přechází na nová telefonní čísla. Aktuální telefonní kontakt na náš HelpDesk je číslo 234 686 300. Upozorňujeme, že původní telefonní čísla budou dostupná pouze do 30. 6. 2020.

Děkujeme za pochopení

 

Nový formát systémových zpráv z CS OTE

  • 23.3.2020

Vážení výrobci,

rádi bychom Vás informovali, že od 23. března 2020 jsou doručovány systémové zprávy z CS OTE na e-mail v novém, přehlednějším formátu. Oproti předchozí verzi jsou zvýrazněny změny, a je tak pro Vás snadnější zpětná kontrola úprav ve výkazech i registračních údajích, které jste provedli na portálu. V případě, že používáte e-mail přes webový prohlížeč, je třeba mít zapnuté formátování zprávy (zobrazit zprávu s formátováním). Pokud systémové zprávy nedostáváte, zkontrolujte si, zda Vám e-maily nechodí do složky „nevyžádaná pošta“ nebo „spam“ a zda je u nás registrovaná e-mailová adresa správná.