Pro registrované účastníky a výrobce POZE: Portál CS OTE EN
Sandbox 15min sandbox

Specialista IT podpory interních uživatelů a správy majetku

Náplň práce:

  • interní podpora uživatelů a řešení jejich IT softwarových a hardwarových problémů
  • jednání se správou budovy a služby facility

Hlavní požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • obecná orientace v IT oboru
  • znalost operačního systému Windows 10
  • znalost kancelářského softwaru MS Office 2016 a vyšší
  • orientace v nástrojích Microsoft 365 výhodou
  • částečná znalost a orientace v licenční politice Microsoft výhodou
  • částečná znalost HTML kódu
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • vstřícný přístup a komunikativnost
  • ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění v sektoru energetiky
  • přátelský kolektiv
  • zaškolení a další zvyšování kvalifikace
  • odpovídající platové podmínky
  • zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástup: srpen 2021

Místo výkonu práce je Praha - sídlo společnosti OTE, a.s., Sokolovská 192/79, 186 00 Praha 8

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici, prosím zasílejte svůj životopis na e-mail: mraska@ote-cr.cz

Vybraní uchazeči budou následně osloveni.